Lektorský tým

Na službách HOPE doučuje se podílí kvalitní pedagogové a lektoři s vysokou odbornou kvalifikací a praktickými zkušenostmi ze základních či středních škol.

U lektorů HOPE je samozřejmostí odborná metodologická garance. Sledujeme nové trendy a metody, jejichž využití v praxi podporujeme pravidelným vzděláváním. Pro lektory pořádáme vzdělávací semináře a školení.

Vedoucí sekce čeština:

Mgr. Iveta Vlachová 

Již od svých školních let jsem našla zálibu ve studiu jazyků. Tato moje vášeň mě dovedla až k magisterskému studiu českého a německého jazyka na Pedagogické fakultě Masarykovy univerzity.

O češtině se traduje, že je to jeden z nejtěžších a přitom nejkrásnějších jazyků světa. Na jejím vývoji se podílelo již několik generací, dokonce se i za její zachování bojovalo v době národního obrození, takže asi něco na ní bude… Pojď se mnou poznávat krásy českého jazyka! Já se rozhodně budu těšit.

 

Vedoucí sekce matematika:

Mgr. Richard Vaculík

Po dobu mé padagogické praxe vím, jaké jsou největší úkalí pro žáky v matematice. Rádi bychom v našem doučování rozvíjeli ty kompetence, které jsou důležité právě k úspěchu u přijímacích zkoušek. Naší hlavní předností je přátelský individuální přístup, protože pracujeme s malými skupinami.

A nejlepší odměna pro mě je vidět, jak se žáci v matematice zlepšují a jsou schopni dosáhnout úspěchů při zkouškách. Přijďte a sami uvidíte!

TOP